KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12213073
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:56
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:12
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:56 -
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:12